0
سبد خرید بازارچه
جستجو در میان مطالب سایت
جستجو در میان کامپوننت، پلاگین،ماژول،قالب،آموزش
جستجو در میان محصولات بازارچه


هاستینگ

سفارشات ارزی

درخواست افزونه

سفارشات من

گزارش بازاریابی

ارسال تیکت

ویرایش حساب
 

سایت جدید افتتاح شد!

سلام به همه کاربران گرامی!

سایت افزونه Afzoneha.ir از تاریخ 94/12/01 دیگر محصول و خدماتی عرضه نکرده و صرفا به مدت 6 ماه پشتیبانی برخی محصولات را انجام داده و در نهایت متوقف شده است. و صرفا جهت اطلاع رسانی به کاربران همچنان نمایش داده می شود.

کلیه فایل های محصولات موجود در سایت افزونه ها برای جوملا 2.5 بوده و از سرور افزونه ها حذف شده است و دیگر قابل ارائه نمی باشد. جهت خرید محصولات جدید برای جوملا 3.7 به بالا و دریافت خدمات جدید به سایت زیر مراجعه نمایید.

خدمات سایت جدید فــالــنو (www.Falno.com) :

دریافت کامپوننت های فارسی نسخه جوملا 3.7 به بالا

دریافت پلاگین های پرداخت بانکی جوملا 3.7 به بالا

دریافت قالب های فارسی متنوع جوملا 3.7 به بالا

دریافت سیستم های اختصاصی و آماده

و ...

 

جهت ورود به وب سایت فــالــنو کلیک کنید

پرداخت ارزی
واحد پول / روش پرداختتوضیحاتانتخابقیمت واحدجمع کل
موجود
+ - 3900 تومان
0 تومان
موجود
+ - 4400 تومان
0 تومان
امکانپذیر است
10000 تومان
0 تومان
امکانپذیر است
8000 تومان
0 تومان
قیمت نهایی : 0 تومان

 

قوانین و مقرارت پرداخت ارزی

1- حتماً قبل از ثبت سفارش و ارسال درخواست پرداخت ، از اعتبار وب سایت مورد نظر و خرید اینترنتی که قصد انجام آن را دارید ، اطمینان حاصل نمایید. افزونه ها هیچ گونه مسئولیت حقوقی ناشی از عدم ارائه سرویس خریداری شده به شما پس از نهائی شدن پرداخت را نمی پذیرد و کلیه مسئولیت ها برعهده سفارش دهنده می باشد.
2- در پرداخت از طریق حساب پی پال ، ویزاکارت یا مسترکات ، اگر وب سایت موردنظر شما از دیدگاه افزونه ها جهت انجام پرداخت امن و قانونی فاقد ضوابط و شرایت لازم تشخیص داده شود ، سفارش مربوطه لغو و وجه آن مسترد می گردد.
3- به تمامی درخواست های ارسالی پس از واریز کامل وجه و ثبت سفارش ، ظرف همان روز و حداکثر پس از 24 ساعت از ارسال سفارش رسیدگی شده و پرداخت آنها صورت می گیرد. اما در بعضی موارد با توجه به نوع سفارش و مبلغ ارز درخواستی و یا دلایل احتمالی دیگر ممکن است پرداخت مورد نظر به تعویق افتاده که در این صورت به مشتری اطلاع داده خواهد شد.
4-  باز خرید ارز پرداختی در سرویس های پرداخت با پی پال ، ویزاکارت یا مسترکات ، به هیچ وجه در تعهد افزونه ها نمی باشد و افزونه ها قانوناً هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم ارائه سرویس درخواستی به مشتری ، برگشت مبلغ پرداخت شده سفارش و سایر مشکلات احتمالی ، نمی پذیرد. بدیهی است در این گونه موارد افزونه ها با توجه به شرایط سفارش و کسر کارمزد و هزینه های مربوطه مجاز به اخذ هرگونه تصمیمی می باشد.
5-  ارسال اطلاعات صحیح و ارائه توضیحات تکمیلی برای هر سفارش ضروری بوده و مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده پرداخت می باشد. به درخواست هایی که ناقص و بدون ارائه توضیحات تکمیلی و ارسال اطلاعات ضروری باشند رسیدگی نمی گردد.
6- پرداخت هزینه خرید های اینترنتی مربوط به سفارش کالاهای فیزیکی (بطور کل) و سفارش هایی که آنها را به دلیل قوانین تحریمی به کاربران داخل ایران ارائه نمی دهند و نیز پرداخت هزینه سفارش هایی که با قوانین حقوقی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند ، از طرف این وب سرویس امکانپذیر نمی باشد. کلیه سرویس هایی که افزونه ها ارائه می دهد شامل پرداخت های ارزی اینترنتی مجاز در وب سایت های معتبر و مطابق با قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
7-  افزونه ها از قبول این قبیل سفارش ها معذور می باشد :
- سفارش هایی که ارائه آنها از طرف سرویس دهنده منوط به احراز هویت پرداخت کننده از طریق ارسال مدارک شخصی و یا تماس تلفنی باشد.
- انجام سفارش هایی از قبیل تهیه خرید نرم افزار و یا اجاره سرور ، هاست و دامنه .
- پرداخت سفارش هایی که تنها پس از پرداخت هزینه ، حساب کاربری آنها ایجاد و سرویس موردنظر آن به نام پرداخت کننده ارائه می گردد.
8-  لطفاً قبل از ثبت سفارش پرداخت از طریق ارسال تیکت در وب سایت افزونه ها (Afzoneha.ir) جزئیات سفارش خود را با پشتیبانی این وب سایت مطرح نمائید و در صورت تائید جهت پرداخت هزینه سفارش و ثبت نهایی آن اقدام نمائید. در غیر اینصورت افزونه ها در قبول یا رد سفارش های ارسالی مخاطبین خود هیچ گونه تعهدی ندارد.
9-  در صورت کنسل شدن سفارش های پرداختی با کارت های اعتباری (ویزاکارت و مسترکارت) از طرف وب سایت پذیرنده ، زمان برگشت وجوه مورد نظر به حساب کارت ها ، حداقل 7 و حداکثر 30 روز کاری می باشد
10-  بازخرید وجوه برگشتی به حساب پی پال ، ویزاکارت یا مسترکارت با کسر کارمزد 30000 تومان و 10% از مانده موجودی ، با نرخ روز ارز امکان پذیر می باشد.

 
 

درباره پرداخت ارزی

سرویس پرداخت ارزی یکی از خدمات سایت افزونه ها (Afzoneha.ir) میباشد. این سرویس بستر خرید انواع افزونه ها و قالب های جوملا ، اکانتهای حق اشتراک عضویت ، انواع محصولات مجازی و ... را برای کاربرانی که میخواهند مستقیم از سایت سازنده، محصول را خریداری و از آن استفاده کنند فراهم میکند. در صورتی که شما تمایل دارید محصول خود را مستقیم از سایت سازنده خریداری کنید اما مشکل پرداخت های ارزی (دلار و یورو) دارید. میتوانید خرید را روی سایت افزونه ها انجام دهید. تا سایت افزونه ها طی کمتر از 24 ساعت پرداخت ارزی شما را توسط روش های پی پال یا ویزا کارت برای شما انجام دهد. و شما به راحتی محصول را از اکانت خودتان در سایت سازنده دریافت و از لاینسس و خدمات آن بهره ببرید.

 
 

راهنمای خرید ارزی

1- ابتدا به سایت فروشنده مراجعه کرده و یک حساب کاربری ایجاد نمایید.
2- از بخش ورود به سایت (منظور سایت افزونه ها میباشد) وارد حساب کاربری خودتان شوید. و سپس به بخش پرداخت ارزی مراجعه کنید.
3- میزان ارز خود را مشخص کنید قیمت آن بر اساس تومان نمایش داده میشود. (مثلا اگر محصول مورد نظر شما 40 دلار است. از ستون انتخاب، میزان ارز درخواستی را روی عدد 40 قرار دهید. سپس هزینه 40 دلار بر اساس تومان برای شما محاسبه میشود)
4- پس از انتخاب ارز شما باید حتما تعین کنید که روش پرداخت توسط ما به چه صورتی باشد. روش پرداخت از طریق پی پال یا روش پرداخت توسط ویزا کارت / مستر کارت (برای اینکه بدانید ما چه روشی را باید برای پرداخت انتخاب کنیم. نیاز هست شما به سایت فروشنده مراجعه کرده و روش های پرداخت را بدست آورید.) مبلغ تعیین شده برای روش های پرداخت صرفا کارمزدهایی است که در هنگام خرید توسط درگاه پرداخت مورد نظر کسر میگردد.
5- پس از انتخاب روش پرداخت شما باید روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید و اطلاعات درخواست شده را با دقت و بصورت صحیح تکمیل نمایید.
6- دقت کنید اگر توضیحاتی هست که ما قبل از خرید باید آن را انجام دهیم لطفا درج نمایید. و نام محصولی که باید خریداری شود را از همین قسمت وارد نمایید.
7- در مرحله آخر روی تایید نهایی کلیک کنید و به سایت بانک پاسارگاد جهت خرید ارز درخواستی منتقل خواهید شد. و پس از پرداخت موفقیت آمیز سفارش ، وب سایت افزونه ها نسبت به خرید محصول شما طی مدت زمان  1 الی 24 ساعت اقدام خواهد کرد.
8- جهت مشاهده فاکتورهای ایجاد شده در بخش پرداخت ارزی میتوانید از بخش "پنل کاربری" روی گزینه "سفارشات ارزی" کلیک نمایید.
9- در صورت نیاز به ارتباط میتوانید سوال خود را از طریق ارسال تیکت به دپارتمان "پرداخت ارزی" ارسال نمایید.