0
سبد خرید بازارچه
جستجو در میان مطالب سایت
جستجو در میان کامپوننت، پلاگین،ماژول،قالب،آموزش
جستجو در میان محصولات بازارچه


هاستینگ

سفارشات ارزی

درخواست افزونه

سفارشات من

گزارش بازاریابی

ارسال تیکت

ویرایش حساب
 

سایت جدید افتتاح شد!

سلام به همه کاربران گرامی!

از اینکه ما را در مدت 2 سال 3 ماه که از شروع فعالیت سایت افزونه ها گذشته همراهی کردید سپاسگذاریم! این افتخار نصیب ما شده تا با آغاز سال 95 ، وب سایت جدید با برندی متفاوت را به شما معرفی کنیم. در مدت یکسال گذشته سایت Afzoneha.ir بروز رسانی و خدمات جدیدی ارائه نکرده است. ما سعی کردیم تمام این یکسال را زمان روی پروژه بزرگی با نام فــالــنو بگذاریم. فــالــنو حاصل تلاش ، طراحی و برنامه ریزی یک گروه 7 نفره است که امیدواریم شما نیز  همراه با گروه 7 نفره فــالــنو آغاز کننده تحولی نو باشید. از اینکه در این مدت یکسال نتوانستیم محصولات سایت را بروز رسانی و خدماتی جدید ارائه کنیم از شما عذرخواهی میکنیم. کلیه محصولات تجاری فروخته شده در افزونه ها همچنان دارای پشتیبانی خواهند بود و شما میتوانید از بخش ارسال تیکت در Afzoneha.ir سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

خدمات سایت جدید فــالــنو (www.Falno.com) :

دریافت کامپوننت های نسخه جوملا 3.5

دریافت پلاگین های پرداخت بانکی جوملا 3.5

دریافت قالب های متنوع جوملا 3.5

و ...

 

جهت ورود به وب سایت فــالــنو کلیک کنید

پیام
  • لطفاً ابتدا وارد شوید
فهرست بنرها
  • بنر فروشگاه ساز کاسپین را در سایت خود قرار دهید. و در صورتی که کاربری از سایت شما کلیک ، ثبت نام یا خریدی از سایت انجام دهد امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت معادل امتیاز جمع آوری شده به حساب شما پول واریز خواهد گردید.(لطفا کد مربوطه را در جایگاه مناسب در سایت خود قرار دهید)
  • لینک: http://www.afzoneha.ir?partner_id=0

  • تصویر: http://afzoneha.ir/images/banners/afzoneha_465x60_protected.swf


  • بنر افزونه ها را در سایت خود قرار دهید. و در صورتی که کاربری از سایت شما کلیک ، ثبت نام یا خریدی از سایت انجام دهد امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت معادل امتیاز جمع آوری شده به حساب شما پول واریز خواهد گردید.(لطفا کد مربوطه را در جایگاه مناسب در سایت خود قرار دهید)
  • لینک: http://afzoneha.ir/?partner_id=0

  • تصویر: http://afzoneha.ir/images/banners/kaspian_465x60_protected.swf


کامپوننت افزونه پرداخت آموزش قالب جوملا
[ 51 ] [ 108 ] [ 8 ] [ 9 ]